Агротехніка посадки хрону

Посадка хрону у відкритий ґрунт виконується під нахилом: верхня частина має бути заглиблена тільки на 5 см, а нижня – на 10. Можна використовувати для вирощування хрону і невеликі шматочки коренів – завдовжки близько 8 і завтовшки не більше 2,5 см, але їх розташовують у землі горизонтально, зберігши всі бруньки.

Де краще посадити хрін в домашніх умовах?

Хрін-морозостійкий багаторічник, найкраще росте там, де холодний період достатньої тривалості, щоб змусити рослини впасти в стан спокою. Добре відчуває себе на сонці і в тіні, переносить практично всі ґрунти, крім постійно перезволожених – зростає ризик кореневих гнилей. Кеш

Яку землю любить хрін?

Щоб одержувати гарний урожай хріну, потрібно вирощувати його на родючому ґрунті із глибоким орним шаром. На важкому, глинистому ґрунті коріння рослини сильно гілкується, стає твердим і гірким. На легкому ґрунті у коренів хріну знижується соковитість. Саджають хрін відрізками кореневищ ранньою весною.

Коли сіяти хрін?

Хрін можна садити навесні і восени. У південних зонах України з м'якою теплою зимою його садять з кінця вересня до кінця жовтня. Такий розтягнутий термін посадки не впливає на перезимівлю хрону, однак чим раніше посадити хрін, тим вище його врожайність.

Вирощування хрону, технологія посадки і догляду – Фермер
Для посадки хрону найкращим чином підійде земля після вирощування томатів, огірків, картоплі або бобових. Слід врахувати, що хрін необхідно садити окремо від …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *