Альтернативи лозапу: ліки, що замінюють його дію

Лозап – це відомий препарат, який часто призначається для лікування різних захворювань серцево-судинної системи. Однак, у деяких випадках може виникнути необхідність у пошуку альтернативного препарату, який зміг би замінити Лозап і мав би аналогічні ефективні властивості.

На сьогоднішній день фармацевтичний ринок пропонує безліч препаратів, які можуть бути альтернативою Лозапу. Одним з них є Карведилол. Цей препарат має антигіпертензивну дію та застосовується для лікування серцевої недостатності. Він сприяє розширенню судин, що покращує кровопостачання та знижує тиск у серцевих камерах. Карведилол також може бути ефективним у лікуванні аритмій та стенокардії.

Іншим альтернативним препаратом, який може замінити Лозап, є Периндоприл. Цей лікарський препарат відноситься до групи інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ). Периндоприл сприяє зниженню тиску в кровоносних судинах та покращує кровотік. Він також усуває набряки та запобігає пошкодженню судин, що позитивно позначається на роботі серця.

Які таблетки можуть замінити лозап
Назва таблеткиДіюча речовинаВиробник
1ПарацетамолПарацетамолРізні виробники
2ІбупрофенІбупрофенРізні виробники
3НайзНапроксенБайєр
4НурофенІбупрофенРекіт Бенкізер

Чим найкраще замінити лозап?

СОРТУВАТИ:

  • Лозартан таблетки 12,5мг 30 шт. …
  • Лозартан-Ксантіс таблетки 12,5 мг 30 шт. …
  • Лозартан-Вертекс таблетки 12,5мг 30 шт. …
  • Лозартан-Прана таблетки 12,5 мг 40 шт. …
  • Лориста таблетки 25 мг 30 шт. …
  • Лозартан-Прана таблетки 25 мг 30 шт.ІН 46. …
  • Лозартан-Вертекс таблетки 25 мг 30 шт. ІН 69. …
  • Лозартан таблетки 25мг 30 шт. ІН 50.

Що краще від тиску лозап чи Лориста?

У них однакові діючі речовини, показання, протипоказання та побічні ефекти. Лозап та Лориста взаємозамінні. Але практика показує, що є пацієнти, які віддають перевагу лише Лористу або Лозапу. За їхніми відгуками, інший аналог гірше знижує та підтримує в нормі тиск.

Куди подівся лозап із аптек?

На початку листопада Росздравнагляд повідомив про прийняте фармкомпанією Sanofi рішення відкликати з ринку лікарські препарати «Лозап» та «Лозап Плюс» через небезпеку наявності в них токсичних домішок.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *