Білий дим із сапуна дизеля причини

Чому білий дим в дизелі?

У вихлопі присутня водяна пара – вона засмоктується двигуном з повітря для створення паливної суміші. У холодну погоду гаряча пара виходить з глушника охолоджуючись. Так утворюється білий дим, що є насправді – просто парою. І чим нижча температура на вулиці, тим сильніше буде помітно білий дим.

Чому димить дизель синім димом причини?

Цей колір вказує на те, що моторне мастило потрапляє в камеру згорання. У цій ситуції варто відстежити в який саме момент з'являється синій дим. Якщо в момент розгону автомобіля — несправні поршневі кільця або турбокомпресор.

Чому димить двигун?

Причини димлення двигуна можуть бути такими: у системі подачі палива виникли несправності; неполадки у системі охолодження чи роботі газорозподільної системи; знос деталей двигуна або витік оливи. Кеш

Причина дыма из сапуна на дизельном двигателе
Под понятием того, что двигатель сапунит, стоит понимать появление дымления из маслозаливной горловины, течей моторного масла в различных местах, обусловленных конструкцией ДВС (сапун), а также в области расположения многочисленных уплотнений (сальников). …