Бордоська рідина готова у пляшці як розводити

Як розводити готову Бордоську суміш?

Спершу розводять «молоко» – вапно розчиняють у 2 літрах гарячої води (не більше 50 °С); в такій самій кількості гарячої води окремо розводять мідний порошок. Далі обидва розчини доводять холодною водою до об'єму по 5 л кожен. Потім купорос повільно вливають у вапняний розчин, постійно розмішуючи до однорідності.

Як розвести мідний купорос і вапно?

Спосіб проготування суміші Для отримання 10 літрів 1-відстоткового препарату необхідно 100 г свіжогашеного вапна та 100 г мідного купоросу.

Що можна обприскувати бордоською сумішшю?

Бордоську суміш використовують для боротьби з грибковими та бактеріальними хворобами рослин. Зокрема, бордоську рідину використовують у боротьбі з паршею яблуні та груші, плодової гнилі, антракнозу, фітофторозу у помідорів та огірків, мілдью виноградів, плямистістю кісточкових культур.

Як розвести бордоську рідину для обробки помідорів від фіто…