Бордоська суміш застосування в садівництві влітку

Найчастіше її застосовують на деревах, винограді, ягідних кущах, томатах, картоплі, огірках та перці. Садівники ефективно використовують бордоську рідину при лікуванні моніліозу на яблуні, айві, груші, плодовій гнилі, хворобах вишень і слив, кучерявості листя персика, абрикоса.22 бер. 2020 р.

Коли обприскувати сад бордоською сумішшю?

В період розпускання бруньок дерева обприскують 3% розчином бордоської рідини, покриваючи всі гілки і стовбури. Дерева набувають блакитного кольору. Після цвітіння їх обприскують додатково один-два рази. Цей метод профілактичний, бо він захищає від первинного ураження паршею.

Коли використовувати Бордоську суміш?

Зазвичай 3 % розчин Бордоської суміші використовують для обробки рослин лише навесні та восени, коли ще немає листя або воно вже встигло опасти. А якщо у рослин вже зʼявились листки та бутони, то найкраще підійде більш слабший 1 % розчин. Процедуру обробки слід проводити у сухий та безвітряний день.

Що краще мідний купорос чи бордоська суміш?

Обидві речовина використовують у весняний час. Для обробки восени використовують залізний купорос. Для закритого грунту лучше використовувати мідний купорос, для поля та городу – бордоську рідину. Купорос швидко змивається дощами, а бордоська суміш вбереться в листя.

Бордоська суміш — застосування в садівництві: як розводити
Бордоська суміш суха Бордоська суміш 3%. У першій ємності розводять 300 г мідного купоросу і 1 літр гарячої води. В іншій посудині розводять 300-400 грамів вапна в 3 …