Часникове лушпиння для чого використовується

Лушпиння і часникову полову використовують як добрива. Для цього всі харчові відходи, в тому числі і лушпиння, збирають у велику ємність і дають постояти 2 тижні. Отриману суміш подрібнюють і виливають у город. Крім того, з часниковою лушпиння можна готувати рідке добриво.

Що можна лікувати часником?

У народній медицині часник використовують для виведення глистів. Часник стимулює виділення жовчі та покращує перетравлення жирної їжі. Часник позитивно впливає на потенцію, а також використовують для лікування простатиту.

Яка користь від часнику?

Часник дійсно дуже корисний для здоров'я, адже містить високий рівень калію, фосфору, цинку, сірки, помірний рівень селену, кальцію, магнію та заліза [1]. А ще вітаміни А, С та групи В.

Який вітамін міститься в часнику?

Рослина багата на такі мікроелементи як кальцій, залізо, магній, марганець, фосфор, калій, селен та цинк. У часнику також знайдені вітаміни B1, B2, B3, С.