Чи можна снігоприбирачем косити траву

Доки можна сіяти траву?

Висів здійснюють до середини осені — до 15 жовтня. Оптимально сіяти в вересні, коли теплі дні перемежовуються з дощами й помірною сонячною активністю. Насіння встигають прорости та зміцніти до настання зими, висота трави до листопада досягне 10 см.

Коли краще садити газон?

Коли сіяти траву весною Ідеальний час для посіву трави весною в Україні зазвичай припадає на кінець квітня – початок травня. Проте це може змінюватися в залежності від області та погодних умов. Якщо весна холодна та дощова, то краще почекати, поки ґрунт прогріється та висохне.

Яку траву краще посадити на газоні?

Кращими травами для газону вважаються: всі види мітлиці, тонконіг лучний, райграс у багаторічній та однорічній формі, різні різновиди конюшини, стоколос безостий, костриця.

Чим небезпечний сніг для городу, як врятувати рослини
Але головну небезпеку для рослин представляє не сам мороз або сніг. Найбільше вони страждають від дрібних крижаних кристалів, …