Чи можна спалювати сміття на території підприємства

Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів.

Який штраф за спалювання сміття?

В Україні спалювання трави, листя, сміття та іншої рослинності заборонено законом та карається штрафом у розмірі від 3060 до 6120 грн.

Що буде якщо спалювати сміття?

Така діяльність спричиняє накладення штрафу на винних громадян – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів ( 170 – 340 грн.), а на посадових осіб -від п'ятдесяти до семидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 850- 1190 грн.).

Чому не можна спалювати пластикові відходи?

Спалювання пакетів та пластикової тари нічого, окрім шкоди, не приносить. Температура вогнища недостатньо висока для повного згорання пластику. Щільний чорний дим від його горіння містить канцерогенну речовину – ПОЛІАРОМАТИЧНИЙ ВУГЛЕВОДЕНЬ.

Адміністративна відповідальність за спалювання сміття на …
Спалювання побутових відходів дозволяється лише на енергетичні цілі з метою одержання теплової та/або електричної енергії. Так, відповідно до п. 2.5.