Чи можна використовувати навушники в іншому роз'ємі: підключення та сумісність

В епоху сучасних технологій навушники стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. У той же час, з появою нових моделей пристроїв та розвитком техніки, постає питання про можливість підключення навушників до роз'ємів, які відрізняються від традиційного 3,5 мм роз'єму.

Традиційний 3,5 мм роз'єм стандартизований і широко використовується в багатьох пристроях: смартфонах, планшетах, комп'ютерах та аудіопристроях. Однак, з розвитком бездротових технологій та появою нових типів роз'ємів, виникає необхідність адаптувати навушники до нових умов.

Деякі нові пристрої вже не мають роз'єму для дротових навушників, що змушує користувачів задуматися про можливість використання своїх улюблених навушників. У таких випадках існують адаптери, які дозволяють підключати навушники з роз'ємом 3,5 мм до роз'ємів з іншим типом, наприклад USB-C або Lightning. Однак, не всі адаптери підтримують всі функції, такі як мікрофон або гучність, що може бути обмеженням при використанні навушників з іншим роз'ємом.

Чи можна підключити навушники до іншого гнізда
Роз'ємТип пристроюМожливість підключення навушників
USBКомп'ютер, ноутбук, смартфонТак
AUXАудіосистема, телефон, планшетТак
HDMIТБ, моніторНі
BluetoothСмартфон, планшет, комп'ютерТак
LightningiPhone, iPadТак

Як підключити навушники без перехідника?

Для роботи бездротових навушників у комп'ютері має бути вбудований або зовнішній модуль Bluetooth. Для підключення переконайтеся, що він активований, увімкніть навушники, а потім перейдіть до установок Bluetooth.Дочекайтеся, доки система виявить навушники, знайдіть їх у списку та натисніть «Підключити».

Як слухати музику без роз'єму для навушників?

Коли у вас аудіогарнітура відсутня і немає в гаджеті традиційного роз'єму, то ви можете відразу придбати дротові навушники з USB. На них немає міні-джеку. Натомість є штекер USB Type-C. Він підійде до такого смартфона.

Чи можна підключити мікрофон до гнізда для навушників?

Ні, так зробити не можна. Але можна перехідником об'єднати роз'єм навушників та мікрофона.

Чи можна підключити навушники до різних пристроїв?

Навушники підтримують реєстрацію (сполучення) з вісьмома різними пристроями, але можуть одночасно підключатися лише до одного пристрою. Тому багатоточкове підключення неможливе. Після об'єднання гарнітури з двома або більше пристроями необхідно переключити з'єднання Bluetooth™ на потрібний пристрій.