Чи потрібно перекопувати землю під зиму

Якщо перед початком зими під час перекопування вносилися у ґрунт поживні елементи, то ґрунт добре ними насититься, і це дасть великий врожай влітку. До того ж, під шаром снігу ґрунт не ущільнюється, і навесні набагато легше провести усі підготовчі роботи перед посадкою.14 жовт. 2021 р.

Коли краще копати город на зиму?

Робити це потрібно після збору врожаю, коли прибрані пізньостиглі культури і всі рослинні залишки. Бажано провести роботу до кінця жовтня — початку листопада, залежно від погодних умов. Кеш

Як підготувати землю до зими?

Першим ділом грядки очищають від гички і коріння бур'янів. Після чого насичують грунт поживними речовинами. У ґрунт будь-якого типу вносять органічні та комплексні мінеральні добрива з фосфором і калієм. Якщо ви вирощуєте на цьому місці культури не кожен рік, то добрива можна вносити 1 раз на 3-4 роки.

Як перекопати землю?

Перекопувати грядки радять на глибину до 15 см та перевертати землю, щоб нові паростки бур'янів залишилися внизу. Ретельно вирівнювати грунт не варто — на нерівній поверхності краще накопичується сніг, а з ним і волога. Перекопування особливо корисне для важких грунтів та майже не дає результату на піщаних. Кеш

Треба перекопувати город восени – коли краще копати під зиму…