Чи вигідно вирощувати цукрові буряки

Цукровий буряк вважається однією з технологічно найскладніших та найбільш затратних культур. Проте, бізнес на його вирощуванні може бути досить вигідним, оскільки ця культура є високорентабельною.25 серп. 2021 р.

Де вирощують цукрові буряки?

Так, найбільші посівні площі цукрових буряків зосереджені в росії, Франції, Польщі, Німеччині, Італії, Румунії, Чехії, Словаччині, Англії, Бельгії та Україні. Причому близько 80% усіх посівних площ та валового збору цукрових буряків припадає саме на ЄС.

Де вирощують цукрові буряки в Україні?

У 2022 році цукрові буряки у промислових масштабах вирощувались у 14 областях України, головні посіви були зосереджені у 6 областях (більше 70% посіву). Найбільш великі площі під цукровий буряк відвели наступні області: Вінницька 44,0 тис. га (-5,0 тис. га до 2021 р.), Хмельницька, Полтавська та Тернопільська.

Чому на Поділлі краще вирощувати цукрові буряки?

Окрім того, цукровий буряк засвоює вуглекислого газу та виділяє кисню у 4—5 разів більше, ніж 1 га змішаного лісу. Тобто ця культура має досить велике значення і з екологічного погляду. Кеш

В Україні стає не вигідно вирощувати цукрові буряки, – фермер