Чим можна годувати новонароджених дітей, окрім суміші.

У вашої дитини маленький шлунок, і їй протягом дня необхідно приймати прикорм у вигляді пюре невеликими порціями. Крім зернових та коренеплодів, щодня годуєте малюка різноманітними продуктами, особливо продуктами тваринного походження (молочні продукти, яйця, м'ясо, риба та птиця), фруктами та овочами.

Чим можна годувати новонароджену дитину Якщо немає суміші?

Рекомендується годувати тільки грудним молокомне додавати продукти або напої до піврічного віку. Материнське молоко, як правило, задовольняє всі харчові потреби дитини до піврічного віку. Збережена копіяПохожі

Чим можна замінити дитині суміш?

Якщо суміш недоступна жодна, ВООЗ допускає використання протягом 2-3 днів "аварійної" суміші:

• 1/3 склянки кип'яченої води
  • 2/3 склянки ультрапастеризованого, пастеризованого або кип'яченого молока (якщо є збагачене – то такого)
  • 1 ч. ложка цукру.