Чим обприскувати огірки щоб не жовтіли

Найпоширеніший серед народних засобів – мідний купорос. Якщо на листі огірків є білі, жовті, руді плями (борошниста роса, пероноспороз, антракноз) – обприскуємо рослину бордоською рідиною. Ця суміш допомагає на всіх стадіях розвитку, навіть за появи гнилі на плодах.7 черв. 2023 р.

Що зробити щоб огірки не жовтіли?

Обробка огірків від пожовтіння Потрібно замочити буханку на ніч, а зранку, коли хліб розм'якне, треба додати трохи йоду. 1 літр такої суміші треба розвести у відрі води та обприскати огірки. Завдяки цьому способу листя буде зеленим увесь сезон. Щоправда, його можна проводити не часто: 1 раз у 2 тижні. Кеш

Коли обприскувати огірки йодом?

Коли потрібно обробляти Перша обробка огірків молоком з йодом здійснюється через 3 дні після висадки молодих рослин в ґрунт, подальші підгодівлі здійснюються періодично, раз на тиждень. Кеш

Що робити коли жовтіють огірки?

Якщо листя пожовкло просто тому, що огірки засохли від спеки, відновіть нормальний полив – незабаром рослини оговтаються. Якщо ж ви перестаралися з поливом, і листя пожовкло через загнивання, необхідно вживати термінових заходів: подрихліть кущі або присипайте грунт під ними деревною золою і піском.

Чим обробити огірки, щоб не жовтіли листя – народні способи …