Чим обприскувати яблуні восени від парші

Чим обприскати дерева від парші – хімічні засоби Найбільш ефективними проти парші вважаються такі фунгіциди, як Фітоспірин, Тіовід, Скор, Ридоміл, Хом, Нітрафен, Цинеб, бордоська суміш та інші. Зазвичай препарат потрібно розвести з водою. Весняна обробка яблунь від парші проводиться після опадання квіток.16 трав. 2023 р.

Як обприскувати дерева восени?

Побілка дерев восени Якщо ви вирішили побілити дерева восени, рекомендуємо приготувати таку суміш: 80 г казеїнового клею, 500 г мідного купоросу і 3 гашеного кг вапна. Змішайте інгредієнти і доливайте воду, поки суміш не стане схожа на сметану по консистенції. Потім нанесіть на стовбури тонким шаром.

Коли і чим обробляти фруктові дерева восени?

Восени плодові дерева слід обробляти мідним купоросом В такому випадку слід обприскувати мідним купоросом. До його складу входить фунгіцид, який не дасть розвиватися захворюванням гнилі, мучнистій росі, парші і плямистостям. Обробка дерев мідним купоросом рекомендована двічі на рік – навесні і восени.

Коли потрібно обприскувати яблуні від шкідників?

Боротьба із хворобами яблуні завжди починається з високого рівня агротехніки та уважного догляду, тому що захворюють у першу чергу ослаблені і недоглянуті дерева. Профілактичну обробку яблуні проводять на початку весни, до розпускання бруньок, і восени, після збору врожаю, також обробки проводять за потреби влітку. Кеш

Чим обробити яблуні восени від парші: хімічні препарати
Обробка яблуень від парші восени народними і хімічними засобами; Чим небезпечна парша; Стадії розвитку парші; Ознаки парші; Як лікувати яблуні від пари восени і влітку