Чим удобрити ґрунт у теплиці перед посадкою

Як удобрити землю в теплиці?

Для удобрення землі в теплиці треба брати саме перепрілий гній, якому більш 6 місяців. Перед внесенням його можна розвести водою. Добриво з опалого листя, залишків коріння та гною одразу повністю готове до використання. Його можна вносити у всі типи ґрунту – воно матиме м'якшу і безпечнішу дію, ніж чистий гній.

Як правильно підготувати ґрунт для теплиці?

Першою справою ґрунт необхідно спушити, щоб зробити її повітропроникним. Потім необхідно зробити невеликі траншеї на грядках глибиною на багнет лопати. Такі процедури значно збільшать контакт теплого повітря з холодним ґрунтом. Після чого ґрунт необхідно зволожити теплою водою.

Який потрібен ґрунт в теплиці?

Для вирощування розсади потрібно легкий ґрунт, багатий на мінеральні речовини, органіку, з хорошою волого- і газопроникністю. Тому особливо будуть хороші суміші на основі торфу. Торф'яний ґрунт для теплиці, склад під розсаду: Торф — 3 частини.

Підготовка ґрунту для теплиці – Фермер
Головним завданням городника при підготовці почвосмесей для теплиці або парника – створити в них необхідні для росту і дозрівання рослин фізичні, …