Чим відпрати плями від ягід

Щоб позбутися плями від ягід, її можна протерти розчином перекису водню, змішаним з водою у пропорції 1:10. Після цього одяг потрібно випрати у звичайному режимі.5 лип. 2023 р.

Як вивести застарілі плями від ягід?

перекис водню — нанесіть на пляму, залишіть на 10 хвилин, потім змийте, потрібно відразу випрати річ, щоб не залишилося жовтої плями; кип'ятіння — для застарілих плям. Поки вода закипає, нанесіть на пляму оцет, додайте у воду трішки відбілювача, прокип'ятіть одяг впродовж 20 хвилин, а потім виперіть звичайним способом. Кеш

Як вивести пляму від полуниці?

Прибрати пляму полуниці з делікатної тканини можна за допомогою солі. Потрібно змішати сіль великого помелу з водою до кашоподібного стану. Одяг розкласти на рівній поверхні, обов'язково підстелити під зворотний бік плями паперову серветку. Пляму обробити м'якою ганчірочкою або губкою, змоченою у суміші.

Яким засобом можна вивести ожину з одягу?

Досить змішати оцет з водою у співвідношенні 1:2 і обробити ними свіжу пляму. Висохле забруднення можна очистити тими ж інгредієнтами, але змішати в пропорції 1:1. Залиш суміш на плямі приблизно на годину, а потім випери одяг – вручну або в пральній машині.

Як відіпрати плями від ягід – 7 ефективних і простих способів …