Чому не плодоносить лохина що робити

Як швидко підкислити лохину?

Серед «швидких» засобів підкислення: щавлева, лимонна та оцтова кислота. Але ці методи швидко та легко вимимваються із грунту. Тому для довготермінового ефекту краще використовувати сірковмісні мінеральні добрива: сульфат калію, сульфат заліза, сульфат амонію або чисту сірку.

Як підкислити почву для лохини?

У більшості випадків польські грунти вимагають підкислення, хоча трапляється, що на деяких грунтах рН занадто низький для лохини (такі грунти потребують вапнування). Швидким і дешевим способом підкислення грунту є внесення сірки (елементарна сірка у вигляді порошку або гранул) і змішування її з верхнім шаром грунту.

Як плодоносить лохина?

Лохина починає плодоносити на третій рік після посадки і при сприятливих умовах і правильному догляді зберігає плодоношення кілька десятків років. Перші ягоди ранньої лохини достигають наприкінці липня, і зріють 2-3 місяці. Є сорти лохини, ягоди яких після достигання обсипаються, є такі, що довго тримаються на гілках.

Чому не плодоносить лохина: що робити, причини відсутності …
Пошкоджена коренева система не відновиться. Земля пухка неглибоко, на 30-35 мм. Посадка кущів в тіні. Чагарник не цвіте, якщо посаджений на затіненому ділянці.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *