Чому не віддають урну з прахом одразу: ключові причини

Після закінчення процедури кремації покійного, порох поміщають у спеціальну урну, яка є особливим символічним контейнером. Але чому цю урну з порохом віддають родичам не відразу після кремації?

Однією із причин затримки передачі урни з прахом є необхідність проведення певних процедур та офіційних формальностей. Після кремації необхідно зібрати всі документи та сертифікати, що підтверджують, що кремація була проведена відповідно до всіх вимог та законодавчих норм.

Крім того, передача скриньки з прахом покійного також може затримуватися у зв'язку з організацією поховання. Родичам потрібен час для підготовки похоронної церемонії та вибору місця поховання. Вони можуть організовувати похорон відповідно до релігійних та культурних звичаїв.

Також урна з прахом може бути передана родичам не одразу після кремації у випадку, якщо це передбачено волею померлого або погоджено з ним ще за життя. Деякі люди можуть бажати, щоб їхній порох був розкиданий чи похований у певному місці, і родичі підкоряються останній волі померлого.

ПитанняВідповідь
1Чому урну з порохом віддають не відразу?Урну з прахом віддають не відразу з кількох причин:
1.1Організаційні моменти
Для похоронних служб потрібен час для підготовки, оформлення необхідних документів, перевезення тощо.
1.2Відсутність місця на цвинтарі
Іноді можуть виникнути тимчасові проблеми з місцями на цвинтарях, тому урну з прахом можуть тимчасово зберігати у сховищі.
1.3Ритуальні традиції
У низці релігійних і культурних традицій є певні обряди, які потрібно здійснити перед остаточним відходом останків, що спалюються.
1.4Сімейні обставини
Родичі можуть потребувати остаточного часу для ухвалення рішення про місце та спосіб утилізації останків.

Чому після кремації порох віддають не відразу?

Чому порох віддають не відразу? Забрати залишки померлого вийде не одразу, оскільки після спалювання треба ще мінімум 2 години на процес поділу.

Коли видають урну із прахом після кремації?

Урна з прахом видається починаючи з другого дня після кремації. Допускається отримання урни з прахом і у день кремації. Прах покійного може отримати лише той, на ім'я якого оформлені документи на кремацію. Урна з прахом може бути доставлена ​​до зазначеного замовника місця, в тому числі, на місце поховання.

Як довго можна не поховати урну з порохом?

У Росії не регламентовані терміни, в які необхідно поховати урну з прахом. Також не регламентовано й способи поховання. Прах, отриманий в результаті кремації, абсолютно нешкідливий для довкілля та людини, тому може зберігатися необхідний час, очікуючи перевезення в інше місто або поховання.

Що не згоряє при кремації?

Під час кремації Температура у печі – близько 1 200 градусів. Після цього залишається сипучий прах і, частково, кісткивони повністю не згорають. Металеві предмети, які могли залишитися в тілі – протези чи зубні коронки – прибирають за допомогою магніту та утилізують.