Де болить підшлункова залоза: симптоми і лікування

Запалення підшлункової залози – це серйозне захворювання, яке супроводжується різким болем у верхній частині живота. Знаючи точне місце, де може хворіти підшлункова залоза, можна швидше визначити причину дискомфорту та звернутися до лікаря.

Основний симптом запалення підшлункової залози – це гострий, постійний біль у лівому верхньому квадранті живота, що часто посилюється. Вона може відчуватися як крізь усю черевну стінку, можливо, з переображенням у спину та лопатку. Біль може бути настільки інтенсивним, що пацієнту потрібна госпіталізація.

Найбільш типовим місцем болю при запаленні підшлункової залози є епігастральна область, тобто область над животом між грудиною і пупком. Також можливе відчуття дискомфорту у верхній частині живота, праворуч від пупка.

Якщо ви маєте ці симптоми, необхідно негайно звернутися до лікаря. Тільки фахівець може поставити правильний діагноз та визначити, що саме викликає біль у ділянці підшлункової залози.

Де болить підшлункова залоза
Місце болюХарактер болю
У верхній частині животаТупий, розпиральний або ниючий біль
По всій тваринній порожниніБолісні відчуття при пальпації
У лівому підребер'їБолі можуть випромінюватись у спину
У середній частині животаБолі можуть бути спазматичними
Правий бікБолі можуть бути гострими та сильними

Основними симптомами при захворюваннях підшлункової залози є біль у верхній частині живота та порушення травлення.Болі можуть виникати як локальні (що мають точне місце виникнення, наприклад у надчеревній ділянці, лівому підребер'ї), так і оперізуючі (біль віддає в ліве підребер'я, під лопатку або спину).

Як зрозуміти, що в тебе болить підшлункова залоза?

Симптоми, які вказують на те, що з органом проблема

• Часто болі, що повторюються, у верхній частині живота або в області лівого підребер'я.
  • Болі при самопальпації живота.
  • Різке зниження ваги.
  • Жовтий колір шкіри.
  • Нудота та блювання.
  • Пучить живіт.
  • Втрата апетиту.
  • Висипання на шкірі живота в області підшлункової залози.

Де болить, коли запалюється підшлункова залоза?

Гостра форма При гострому нападі пацієнт відчуває сильний біль у підребер'я. Залежно від розташування та розміру вогнища запалення вона може бути правосторонньою, лівосторонньою або оперізувальною.

Який біль, якщо болить підшлункова залоза?

Симптоми болю у підшлунковій залозі Біль у верхній частині живота під ребрами. Може бути оперізуючим, виникати після їжі (але не обов'язково), посилюватися в положенні лежачи на спині. Нудота блювота. Підвищення температури.

Що треба, щоб заспокоїти підшлункову залозу?

Препарати для підшлункової залози та печінки

1. Аллохол Таблетки покриті оболонкою 50 шт.
  2. Хофітол таблетки покриті оболонкою 180 шт.
  3. Хофітол Таблетки покриті оболонкою 60 шт.
  4. Фламін Таблетки 50 мг 30 шт.
  5. Лів-52 Пігулки 100 шт.
  6. Аллохол Реневал Таблетки покриті оболонкою 50 шт.
  7. Холензим Пігулки покриті оболонкою 50 шт