Дикий хом’як де живе

Різноманітні відкриті ландшафти, цілина, поля, агроценози, лісосмуги, захаращенні узлісся, городи, подвір'я. Морфологічні ознаки: Найбільший з хом'яків.

Де водяться хомяки в Україні?

Ареал виду та його поширення в Україні Степові та лісостепові області Європи, Західного Сибіру, Казахстану, на схід до Єнісею. Висотний діапазон: 0–650 м нрм. В Україні в середині XX ст. був поширений повсюдно за винятком високогір'я.

Де можна тримати хом’яка?

В першу чергу, варто подбати про житло для хом'яка. Для невеликих порід можна вибрати простору клітку (оптимальний розмір – 60х40см), а для крихітних гризунів краще вибрати акваріум або тераріум. У дикій природі хом'яки живуть в норах, тому в клітці повинен бути будиночок, де гризун зможе гніздитися і зберігати запаси.

Як живе Хомяк?

Зазвичай хом'яки живуть до трьох років. Хом'яка від хом'ячихи відрізняють в дитинстві, піднявши й подивившись на відстань від анального отвору до статевого органу. В самиць до 3 мм, в самців 1—1,5 см. Період вагітності короткий і триває до 21 дня, залежно від виду.

Хом’як – види та породи хом’яків … – PetCare