Дія: чи можна додати паперовий паспорт до електронної системи?

В епоху цифрових технологій, коли все більше держав переходять до електронних паспортів та ідентифікаційних документів, постає питання щодо можливості включення паперового паспорта до сфери дії ДіДіУ.

Для багатьох людей паперовий паспорт все ще є основним документом, що засвідчує особу та громадянство. Однак з розвитком цифрових технологій багато держав зробили кроки до віртуалізації паспортів та інших ідентифікаційних документів.

Однак, незважаючи на це, існує безліч причин, з яких деякі люди віддають перевагу паперовим документам. Однією з таких причин може бути відсутність довіри до електронних систем, побоювання від уразливості їхньої безпеки або просто звичка використовувати фізичний паспорт.

Таким чином, питання про включення паперового паспорта до ДіДіУ залишається відкритим та потребує подальшого обговорення. Можливо, у майбутньому буде знайдено компромісне рішення, яке дозволить включити паперовий паспорт до сфери дії ДіДіУ з огляду на потреби та бажання всіх громадян.

ПитанняВідповідь
Чи можна додати папір до Дію?Ні. ДіЯ – це електронний документ, який є цифровим аналогом паспорта. Паперовий паспорт не може бути доданий у Дію.

Програма не відображає паспорта-книжки, оскільки вони не можуть бути перетворені на цифровий формат. Щоб вирішити цю проблему, необхідно звернутися до міграційної служби для отримання ID-картки, після чого вона з'явиться у додатку «Дія».23 квіт. 2020 р.

Як додати паспорт в Дію, якщо він паперовий?

На жаль, паспорт-книжечка не відображається у застосунку.Такий документ не може бути перетворений на цифровий образ у Дії. Якщо ви хочете користуватися паспортом громадянина України у застосунку, то зверніться до органу Державної міграційної служби України, ЦНАП або центр обслуговування «Паспортний сервіс».

Чи можна зареєструватися в дії зі старим паспортом?

Використовувати е-паспорт ви зможете тільки в тому випадку, якщо маєте біометричний закордонний паспорт або паспорт у вигляді ID-картки, так як дані зі звичайного паспорта-книжки зразка 1994 року у додатку не відображаються та завантажити окремо інформацію про паспорті нема можливості. Збережена копія

Як змінити паспорт книжечку на ID карту?

Негайно звернутися до найближчого підрозділу ДМС України (незалежно від місця реєстрації) та подати відповідну заяву. Також заяву можна подати в будь-якому центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) (за умови, що там є технічна можливість оформлення біометричних документів) або Паспортного сервісу.