ДМАЄ у кремі: секрет доглянутої шкіри

ДМАЄ – це абревіатура, яка означає диметиламінео-етанол (Dimethylaminoethanol), і це один з основних активних інгредієнтів, який іноді входить до складу косметичних та кремів для догляду за шкірою. ДМАЕ відомий своїми властивостями зміцнювати та ущільнювати шкіру, сприяючи усуненню зморшок та ознак старіння.

ДМАЕ широко використовується в косметичній індустрії завдяки своїм властивостям, що омолоджують. Він може проникати в дерму, де він стимулює синтез колагену та еластину, вирівнює текстуру шкіри та робить її більш пружною та підтягнутою. Також ДМАЕ має антиоксидантні властивості, які допомагають захищати шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів та запобігають пошкодженню клітин.

Завдяки своїм унікальним властивостям, ДМАЕ часто використовується в кремах і сироватках для обличчя та шиї, які доглядають засоби для тіла та продукти для догляду за волоссям. Він може додатково зволожувати та посилювати захисну функцію шкіри, роблячи її більш гладкою та молодою. Крім того, ДМАЕ може мати ефект підтягування, що робить його популярним серед тих, хто хоче покращити тонус та форму своєї шкіри.

Що таке ДМАЄ в кремі
ТермінОпис
ДМАЄДмитро Медведєв Анатолійович Євгенович (ДМАЄ) – скорочене ім'я російського політика та економіста, колишнього президента Російської Федерації.
КремКрем – косметичний засіб, що використовується для догляду за шкірою обличчя та тіла. Він містить різні активні інгредієнти, у тому числі ДМАЕ, для зволоження, харчування та омолодження шкіри.
ДМАЄ у креміДМАЕ в кремі є одним з активних інгредієнтів і має властивості підтягування та зміцнення шкіри. Він допомагає боротися зі зморшками та покращує еластичність шкіри.

DMAE – скорочена назва речовини диметиламіноетанолу, яка у природному вигляді міститься в організмі та захищає клітини від старіння.

Що дає ДМАЄ у косметології?

Підсумовуючи, DMAE – це натуральний, не дратівливий органічний антиоксидант, який захищає клітини та омолоджує шкіру. Цей інгредієнт підходить для всіх типів шкіри. Оскільки DMAE потовщує дермальний шар шкіри, це призводить до підтягування овалу обличчя, скорочення мімічних зморшок і ліній.

Що не можна після ДМАЄ?

Фахівці рекомендують протягом тижня не відвідувати лазні, сауни, солярії, а також на якийсь час відмовитися від пілінгів, скрабів, масажів. Протягом доби не варто наносити декоративну косметику.

Що входить до складу ДМАЄ?

Дія ДМАЕ (DMAE) на шкіру

НазваАктивні інгредієнти
DMAE CREAM SILK-EFFECT рН-4,0 Домашній доглядDMAE 5%, циклометикон 4%, тіоктова кислота, аскорбіл магнію фосфат (вітамін С), алое віра.

Збережена копія