Добрива для огірків після посадки в ґрунт

Чим підживити розсаду огірків після висадки Для першого підживлення у 10 л води розчиняють 20 г аміачної селітри, 10 г сірчанокислого калію і 10 г суперфосфату. Розчин використовують з розрахунку 0,5 л на одну рослину. Підгодівлю проводять кореневу. Мінеральні добрива можна замінити на органіку.25 трав. 2020 р.

Коли садити розсаду огірків у відкритий ґрунт?

У відкритий ґрунт сіяти огірки можна з травня. У південних областях при постійній теплій погоді можна посадити культуру в кінці квітня. Можна сіяти огірки в кілька етапів, наприклад, першу партію в травні, другу в червні. Тоді у вас все літо буде свіжий урожай.

Що любить розсада огірків?

Потрібно пам'ятати, що огірки люблять тепло. Оптимальна температура для зростання становить +25°С. Але в день появи сходів температуру слід зменшити на 5-10 градусів. За тиждень перед висаджуванням і після неї розсаду треба підгодувати сумішшю з переважанням фосфору та калію – вони сприяють зміцненню кореневої системи.

Що потрібно класти в лунку при посадці огірків?

Столову ложку лушпиння покласти в основу лунки. Далі — жменя ґрунту, 12 г нітроамофоски, 150 г перегною або компосту та столова ложка деревної золи. Добре перемішати й полити водою, що залишилася від запарювання лушпиння цибулі.

Добриво для огірків: коли і як правильно вносити підживлення …
через два тижні після висадки в ґрунт розсади чи насіння; на початку цвітіння для стимулювання зав’язі; після першого плодоношення.