Добрива під час посадки розсади томатів у відкритий грунт

Підживлення перед висадкою в ґрунт Перед тим, як висаджувати помідори у теплицю або у відкритий ґрунт, розсаду потрібно підготувати. За 3-4 дні удобріть її суперфосфатом та золою. Вам знадобиться: 10 л води, 60 г деревної золи та 30 г суперфосфату. Все з'єднайте та полийте розсаду (під кожен паросток близько 150 мл).12 бер. 2023 р.

Коли садити помідори у відкритий ґрунт 2023?

Коли висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт Згідно з посівним календарем на 2023 рік, сприятливі дні для висадки овочів у травні – 10, 11, 14, 15, 23, 24, 30, 31, суто для томатів – 23, 24; сприятливі дні для висадки овочів у червні – 1-3, 6, 7, 10, 11, 14-16, 19-21, 27-30, для помідорів – 2, 3, 19-21, 29, 30.

Коли можна висаджувати помідори у відкритий ґрунт?

Як правильно посадити помідори на городі – поради агрономів Занадто рання пересадка в грунт може привести до порушень процесу росту або загибелі розсади – рослини гинуть при температурі 1-2 градуси нижче нуля. Тому розсаду висаджують в самому кінці травня – на початку червня, коли вночі вже не буває заморозків.

Як правильно садити помідори у відкритий ґрунт?

Низькорослі помідори треба садити на відстані 60 см у міжряддях та 30-40 см між рослинами. Для високорослих помідорів відстань між лунками має бути 50 см, а між рядами — 70 см. Також розсаду потрібно садити в шаховому порядку, щоб було достатньо місця для формування кущів.

Які добрива вносити при посадці томатів у відкритому грунті
Які добрива вносити при посадці томатів у відкритому грунті? Томати є улюбленим овочем багатьох людей. Але для отримання соковитих і рум’яних плодів слід серйозно попрацювати, адже помідор є досить вимогливою культурою.