Епін з чим можна змішувати

Епін Екстра сумісний практично з усіма препаратами, тому 1 мл Епіну завжди буде покращувати стан рослин. Після відцвітання дерев доброю є суміш: Скор+Конфідор Максі+Децис Профі+Гумат калію+Майстер 13.40.13 (можна взяти Плантафол 10.54.10)+ Брексил Мікс+Зелене мило.

Як розвести епін?

Робочий розчин Згідно з інструкцією, необхідно розвести 1 ампулу Епін в 5 літрах води. Для приготування розчину меншого об'єму можна використовувати шприц. Кеш

Коли використовувати епін?

Епін на квітах Доцільно перед посівом насіння квіткових культур витримати його в розчині 4 крапель Епіну в 100 мл води. Цибулини замочують у розчині 1 ампули речовини в 2 л води. До початку цвітіння й у період бутонізації квіти обробляють робочим розчином.

Що краще епін чи циркон?

Найбільш ефективний епін у фазі бутонізації та цвітіння рослини. – не використовуємо при вирощуванні розсади, живців тут більше годиться циркон. Кеш

Епін – інструкція із застосування і способи використання
Епін — речовина штучного походження, що діє на рослини за аналогією з природними біостимуляторами, — культура, оброблена цією добавкою, стає сильнішою, витривалішими, активує власний …