Гречка як сидерат восени

Вона найменше з усіх сидеральних рослин залишає після себе речовин, які гальмують розвиток подальших культур. Гречку як сидерат рекомендують використовувати на бідних, кислих і важких ґрунтах. Збагачуючи грунт фосфатами і калієм вона пригнічує багаторічні бур'яни, особливо пирій. Норма витрати насіння – 600 г/сотку.

Як правильно садити гречку?

Сіяти її необхідно у добре прогрітий ґрунт (+10-12°С) на глибину 4-5 см (північ України), а при ймовірності пересихання верхнього шару на 8-10 см (південь). Кращі способи сівби гречки – це звичайний рядковий або широкорядний. Норми висіву насіння гречки залежать від ґрунтово-кліматичних умов та особливостей сорту. Кеш

Що краще сіяти після гречки?

Гречка придатна для вирощування і на чорноземах, і на більш бідних ґрунтах. Ця культура дає добрі врожаї на ґрунтах, що мають слабокисле середовище. А таких в Україні більшість. Найкраще сіяти гречку після картоплі, цукрового буряку, кукурудзи (просапні культури), зернобобових, озимих, льону, люпину.

Яка норма висіву гречки?

Отже, високі врожаї гречки можна отримати як у широкорядних, так і в звичайних посівах, особливо за пізньої сівби. У посушливі роки гречку доцільно сіяти вузькорядним способом із нормою висіву насіння 40 кг/га, а у вологі — широкорядним з тією ж нормою висіву.

Гречка як сидерат: коли сіяти і коли закопувати
Гречка як сидерат: коли сіяти і коли закопувати. При сівбі восени, пам’ятайте, що проміжок між посівом і заморозками повинен бути не менше 1,5 місяця.Ідеально …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *