Грунт для лохини садовий який потрібен

Який має бути ґрунт Головна помилка садівників – посадка лохини у звичайну землю, адже в природі вона росте під хвойними деревами на легкому кислому ґрунті. Лохину добре садити в торф'яно-піщані або торф'яно-суглинні, добре дреновані ґрунти (рН 3,5-4,5).16 лист. 2021 р.

Як правильно приготувати ґрунт для посадки лохини?

Склад грунтової суміші для лохини: торф верховий кислий (рН 3,3-4,4), не менше 50 %, підстилка хвойного лісу (хвойні колючки) і пісок. Піску додати 10-15%. Для повного підкислення у цю суміш можна додати колоїдну сірку, 2 столових ложки на відро суміші. Це все перемішати і можна сміливо садити лохину.

Де взяти кислий ґрунт для лохини?

«Синя» ягода любить легкий, волого- і повітропроникний грунт, pH якого становить 3,5-3,8 одиниць. І таким критерієм відповідає верховий кислий торф українського виробництва, який видобувається в родовищах Морочно-1 і Морочно-2, розташованих в Дубровицькому районі Рівненської області. Кеш

Який торф потрібен для лохини?

Верховий сфагновий торф має кислотність (pH) 3,5-4,5 одиниць – оптимальну для вирощування лохини, так як на ділянках з більш нейтральним грунтом (pH вище 5,5 одиниць), кущі садової лохини матимуть жовтий окрас листя і плодоносити не будуть. Кеш

Який торф потрібен для посадки лохини?