Ісламське значення імені Камілла: інтерпретація та значення

Іслам – релігія, що має безліч вірувань та традицій. Однією з важливих аспектів ісламу є вибір імені своєї дитини. Протягом історії ісламу, у кожній культурі та країні були різні традиції та значення імені. Одним із цікавих імен в ісламі є ім'я Камілла.

Ім'я Камілла має арабське походження і означає "досконала", "прекрасна". В ісламі воно вважається прекрасним та благородним ім'ям для дівчинки. У нього різноманітні варіанти вимови в різних частинах світу, і вона може бути записана як "Каміль" або "Каміля". Це ім'я також має глибокий символічний зміст і асоціюється з чеснотою, красою та гідністю.

В ісламській традиції ім'я Камілла вважається особливо добрим, оскільки воно асоціюється з якостями, важливими для кожного мусульманина. Концепція краси та ідеалу, яку приносить ім'я Камілла, уособлює чудові якості, такі як щедрість, милосердя та мудрість. Вважається, що ім'я Камілла вносить у життя його володаря світло та радість.

Камілла – ім'я, яке несе у собі глибокий етичний та релігійний зміст. Будучи іменем, яке прославляє красу та доброту, воно вносить світло та радість у життя. Використання імені Камілла для дитини є показником глибокої віри в іслам та прагнення до чесноти та досконалості.

Ім'яКамілла
ПоходженняАрабське
ЗначенняДосконала, бажана
Участь в ісламіІм'я Камілла не має жодної спеціальної участі в ісламі та може бути використане мусульманськими сім'ями.

Каміла, Каміля (араб. كاملة – ціла, досконала) – жіноче ім'я арабського походження, в перекладі з арабської означає «досконала», «повноцінна», «цілком зріла», «закінчена». Поширено у багатьох народів, які сповідують іслам.

У чому різниця між ім'ям Каміла та Камілла?

Каміла (Camila, Kamila) – форма жіночого імені Камілла. В іспанській, італійській та португальській мовах походить від Camila. У мовах східної Європи також походить від Kamila.

Звідки походить ім'я Камілла?

Ім'я Камілла 1. Арабське ім'я (كاملة), похідна форма імені Каміла та у переносному значенні означає – "ідеальна, досконала; бездоганної поведінки", форма чоловічого імені Каміл. 2. Походить від англійської (camomile) і в перекладі означає "ромашка". Збережена копія

Коли день ангела у Камілі?

Камілла (свята)

Камілла
НародиласяV століття Чивітавек'я, Рим, Лаціо, Італія
Померла448 Escolives-Sainte-Camille