Клензит чи Клензит-С: у чому відмінність?

Клензит та Клензит-С – це два препарати, які широко використовуються в медицині для лікування різних захворювань шкіри. Вони відносяться до групи препаратів, які називають антибіотиками. Однак, незважаючи на те, що обидва препарати містять антибіотики, вони мають ряд відмінностей у складі та спектрі дії.

Один з основних компонентів Клензит – це кліндаміцину фосфат, який має протимікробну дію і перешкоджає зростанню та розмноженню бактерій. Він ефективний проти бактерій, що викликають запальні захворювання шкіри, такі як акне та фолікуліт. Клензит-С, своєю чергою, містить як клиндамицин, а й протизапальний компонент – цинк ацетат. Додавання цинку дозволяє посилити протизапальну дію препарату.

Як наслідок, відмінності у складі призводять до різниці у спектрі дії та індикаціях до застосування. Клензит зазвичай рекомендується для лікування акне та фолікуліту, а Клензит-С – для лікування акне з вираженою запальною реакцією. Крім того, Клензит-С може використовуватись для профілактики нових висипів на шкірі.

Важливо відзначити, що обидва препарати є рецептурними і перед їх використанням необхідно проконсультуватися з лікарем. Це дозволить визначити причину захворювання, його стадію, а також підібрати найбільш ефективне лікування у кожному конкретному випадку.

У чому різниця між Клензит та Клензит-С
ХарактеристикаКлензитКлензит-С
Діюча речовинаКліндаміцинКліндаміцин та саліцилова кислота
ЗастосуванняЛікування акне, усунення запаленьЛікування акне, усунення запалень та зниження сальності шкіри
Механізм діїАнтибактеріальна дія проти пропіонових бактерійАнтибактеріальна та кератолітична дія, звуження пір
Форма випускуГель для зовнішнього застосуванняГель для зовнішнього застосування
ВиробникФармствіталФармствітал

Навіщо потрібен Клензит-С?

Гель Клензит С є комбінованим лікарським засобом для лікування акне (вугрового висипу), місцевого застосування. Як активні речовини виступають Адапален і Кліндаміцин. Похідне ретиноїда – Адапален, виявляє протизапальну та комедонолітичну активність.

Чи можна наносити Клензит-С на все обличчя?

Так можна. Рекомендуємо дотримуватися інструкцій із застосування.

Як швидко діє Клензит-С?

Терапевтичний ефект розвивається через 1-4 тижні., курс терапії – 2-4 тиж. Стійке покращення – після 3-місячного лікування. Повторні курси лікування після консультації із лікарем. Застосовувати препарат слід лише згідно з способом застосування та в тих дозах, які вказані в інструкції із застосування.

Як довго можна скористатися Клензит-С?

Легким дотиком рівномірно нанести гель на уражену поверхню 1 раз на день перед сном, уникаючи влучення гелю в очі та на губи. Терапевтичний ефект розвивається через 1-4 тижні, курс терапії – 2-4 тижні. Стійке покращення – після 3-місячного лікування. Повторні курси лікування після консультації із лікарем.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *