Кого не приймають до СБУ: основні причини відмови від прийому

Служба безпеки України (СБУ) відіграє важливу роль у забезпеченні національної безпеки країни. Вона займається розвідувальною та контррозвідувальною діяльністю, запобігає загрозам у напрямку з боку внутрішніх та зовнішніх ворогів. Проте не кожен охочий може приєднатися до лав СБУ та стати її співробітником.

СБУ здійснює суворий відбір кандидатів і приймає лише тих, хто відповідає вимогам, що висуваються. Бути висококваліфікованим спеціалістом та мати досвід роботи у правоохоронних органах, військовій службі чи спецслужбі – це одна з головних умов, які мають бути виконані для того, щоб пройти відбір до СБУ.

Крім того, СБУ бере до уваги особисті якості кандидата. Критичне мислення, логічне мислення та вміння приймати швидкі та важливі рішення є невід'ємною частиною якісного співробітника СБУ. Хороші комунікативні навички та гнучкість у роботі з людьми різних соціальних верств також є важливими для забезпечення ефективного виконання службових завдань.

Кого не беруть у СБУ
ПІБдата народженняПричина
1Іванов Іван Іванович01.01.1980Злісний порушник закону
2Сидоров Сидор Сидорович15.06.1990Немає вищої освіти
3Петров Петро Петрович10.03.1985Заводський брак

Хто не придатний до військової служби у воєнний час?

До списку протипоказань до служби в армії увійшли, наприклад, ВІЛ, туберкульоз, цукровий діабет I типу, гепатити B та C, епілепсія з нападами рідше п'яти разів на рік, бронхіальна астма середнього ступеня тяжкості та інші захворювання органів дихання.

Хто має право не йти на війну?

Громадяни з ВІЛ, гепатитами В та С не зможуть укласти контракт із ЗС РФ у період військового стану чи мобілізації, йдеться у проекті наказу Міноборони, опублікованого 12 липня на офіційному порталі нормативних проектів. Йдеться про громадян із категорією здоров'я «В» (обмежено придатні).

Які хвороби вважаються непридатними для мобілізації?

Які хвороби виключили:

  • 2-в – клінічно вилікуваний туберкульоз;
  • 4-в – вірусні гепатити з незначним порушенням функцій;
  • 5-в – безсимптомний ВІЛ;
  • 13-в – хвороби ендокринної системи із незначними порушеннями функцій;
  • 14-в – легкі короткочасні хворобливі прояви розладів психіки;


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *