Коли проводять співбесіду: графік та час співбесіди в компаніях

Співбесіда – це один із ключових етапів у процесі працевлаштування. Пошук роботи може бути довгим та складним, і кандидати чекають з нетерпінням, коли вони отримають запрошення на співбесіду. Однак, дата проведення співбесіди може змінюватись в залежності від різних факторів.

По-перше, час проведення співбесіди може залежати від графіка роботи підприємства. Деякі підприємства вважають за краще проводити співбесіди в робочий час, щоб мати можливість зустрітися з кандидатами без переривань та відволікань. Інші компанії можуть пропонувати варіанти проведення співбесіди поза робочим часом, щоб бути більш гнучкими з потенційними кандидатами, які можуть бути зайняті протягом робочого дня.

По-друге, дати проведення співбесід можуть залежати від процесу відбору кандидатів. Деякі компанії вважають за краще оцінити всі резюме перед запрошенням на співбесіду, щоб вибрати найбільш підходящих кандидатів. У таких випадках дати проведення співбесід можуть бути призначені після етапу первинного відбору.

Нарешті, важливим чинником, що впливає дати проведення співбесіди, є потенційного роботодавця і кандидата. Обидві сторони повинні мати вільний час, щоб провести співбесіду, і зустріч має бути зручною для обох сторін. У разі дати проведення співбесід може бути обумовлені індивідуально з графіка кожного.

День тижняЧас
Понеділок10:00 – 12:00
Вівторок14:00 – 16:00
Середа12:00 – 14:00
Четвер16:00 – 18:00
П'ятниця10:00 – 12:00
Суботанемає співбесіди
Неділянемає співбесіди

Коли проводять співбесіду?

Особиста зустріч із претендентом відбувається зазвичай на заключному етапі прийому працювати. Саме за його результатами ухвалюється рішення, брати людину чи ні. Резюме на цей момент, як правило, вже вивчено, освіта та стаж роботи відомі. Основна мета співбесіди – особисте знайомство з майбутнім працівником.

Коли можна буде прийти на співбесіду?

Приходити на співбесіду бажано не раніше ніж за 10 хвилин до зустрічі, щоб трохи оцінити обстановку і упорядкувати зовнішній вигляд. Якщо ж прийти раніше, то керівника взагалі може не бути на місці, а якщо він у себе, то змінювати свій графік він навряд чи визнає за потрібне.

Скільки можна чекати на співбесіді?

Якщо жодних домовленостей у ході співбесіди не було, чекати на відповідь доведеться від двох днів до двох тижнів. У середньому про результати кандидата зазвичай повідомляють протягом двох-п'яти днів.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *