Коли треба обробляти дерева від шкідників

Найчастіше плодові дерева атакують пильщики, довгоносики, моль, попелиця. З ними треба боротися. Обприскувати дерева потрібно ранньою весною, як тільки відступили холоди і визирнуло перше весняне сонце, тобто до того моменту, як дерева зацвітуть і з'являться перші зав'язі.25 лют. 2022 р.

Коли краще обробляти дерева від шкідників?

Найбільш сприятливим часом для обприскування дерев є кінець квітня — початок травня. У цей час деревам уже не загрожують заморозки і ще не ростуть плоди. Коли на деревах розпускається листя та квіти, потрібно починати обробку від шкідників. Для обприскування найкраще дочекатися теплої погоди без вітру та дощів.

Коли обробляти сад від шкідників?

Найкращий для цього час – ранньої весни, до розпускання бруньок, оскільки в даний період важливо провести оприскування проти зимуючих шкідників та збудників хвороб. Отже, обробка саду навесні зводиться до обприскування гілок та нанесення лікувальних сумішей на кору. Кеш

Коли восени обробляти дерева?

Коли найкраще обробляти сад Досвідчені садівники радять це робити, коли почнуться нічні заморозки, але до настання холодів. Тоді шкідливі комашки почнуть шукати криття у деревах, саме тоді найкраще буде провести радикальну обробку саду від шкідників.

Стало відомо, коли краще обробляти дерева та кущі від шкідників