Коли вкривати молодий виноград на зиму

В період відносного спокою надземні частини виноградного куща вільно переносять температуру до – 12ºС, – 15ºС. При подальшому зниженні температури спостерігається загибель вічок винограду. Якщо температура повітря опускається до -21ºС, -24ºС – його потрібно вкривати.

Як правильно підготувати молодий виноград до зими?

Крім підгодівлі і обрізки, підготовка до зими винограду включає ще й рясний полив. Він потрібен, щоб рослина отримала потрібну кількість вологи перед холодами. Насичення вологою захищає кореневу систему від замерзання взимку, оскільки підгодований вологою ґрунт менше промерзає. Кеш

Коли можна обрізати виноград на зиму?

А ось у вересні та жовтні обрізати виноград зарано, адже рани на лозі гояться дуже довго і ти можеш занапастити рослину. Обрізати виноград восени краще після заморозків, зачекавши два – три тижні після того, коли з нього опаде листя. У цей час лоза припиняє дерев'яніти.

Коли потрібно викопувати виноград?

У кінці літа і восени виноградарі збирають урожай і підводять підсумки сезону. Багато заходів на винограднику у цей час спрямовані на краще визрівання лози та успішну зимівлю.

Як укрити виноград на зиму: послідовність робіт, способи укри…