Куди можна повісити гірлянду: ідеї та поради

Гірлянда – це унікальний декоративний елемент, який може створити атмосферу свята та затишку у будь-якому приміщенні. Незалежно від того, який захід ви плануєте прикрасити або який настрій хочете створити, гірлянда може стати чудовим акцентом у дизайні.

Різноманітність варіантів ідей, куди розмістити гірлянду, видається нескінченною. Проте вибір правильного місця для прикраси – це ще один ключовий момент. Відповідне розташування дозволить гірлянді виділятися та створювати бажаний ефект. Пропонуємо розглянути кілька цікавих варіантів, щоб знайти ідеальне місце для гірлянди.

По-перше, гірлянду можна повісити навколо віконного чи дверного карнизу. Таке розташування створить святковий настрій одразу при вході до приміщення. Барвиста гірлянда підкреслить архітектурні деталі вікна або двері, зробивши навіть звичайнісіньку кімнату ефектною та веселою. Для цього можна вибрати гірлянду із яскравими вогниками або цікавими фігурами на кінцях.

Куди можна повісити гірлянду
МісцеОпис
1ЯлинкаКрасиво та традиційно, особливо під час свят
2БалконПрикрасить фасад будинку та додасть новорічного настрою
3ДверіБуде видно з вулиці та приверне увагу перехожих
4ВікнаСтворять затишний та святковий вигляд усередині та зовні будинку
5СтінаСтворить атмосферу свята та прикрасить інтер'єр
6ПарканПрикрасить прибудинкову територію та вносить святковість
7СтеляСтворить ефект "зоряного неба" і додасть романтичності

Де не можна вішати гірлянду?

«Не варто розміщувати гірлянди на якихось горючих, нестійких підставах, на якихось матеріалах, які можуть деформуватися, у місцях виходів, перегороджуючи проходи, підходи до електрощитів, пожежних кранів", – сказав він. Інспектор також додав, що люди часто вішають гірлянди на штори і таке інше.

Куди можна вішати гірлянду?

Варіантів, як повісити гірлянду в будинку, багато: її можна закріпити на стику стелі та стіни, прикрасити карниз або штори, сформувавши завісу з декоративних стрічок, оформити декоративне панно на стіні. Така прикраса впишеться в будь-яке приміщення: кухню, вітальню, балкон, передпокій або спальню.

Куди можна повісити сітку гірлянду?

Вішати гірлянду-сітку найпростіше на карниз штор, але можна прикріпити і на віконну раму, і над дверним отвором. В цьому випадку скористайся клейовим пістолетом, оскільки така гірлянда досить важка і скотч її просто не втримає.

Чи можна вішати гірлянду на вулиці?

Резюмуємо перші два параметри: низьковольтну гірлянду до 25V можна використовувати на вулиці за умови захисту IP44. Електрогірлянда з напругою 220V підходить для вулиці тільки за умови захисту від IP 65.