Куди знаходиться правильне місце розміщення Автолюльки у вашому автомобілі

Безпека дітей в автомобілі – це одне з найважливіших завдань, яке мають вирішувати батьки. Установка автолюльки в автомобілі є обов'язковою вимогою для перевезення маленьких пасажирів. Точне місце установки автолюльки може залежати від віку дитини та моделі автомобіля.

Можливі варіанти розміщення автолюльки включають переднє сидіння, заднє сидіння та си захисного огородження. Деякі автолюльки можуть бути встановлені безпосередньо на задньому сидінні автомобіля, наражаючи дитину на безпосередню небезпеку, якщо пасажирські сидіння знаходяться в незахищеній частині автомобіля.

Найбільш безпечним варіантом установки автолюльки є заднє сидіння автомобіля. Воно дозволяє дитині залишатися під наглядом водія та одночасно бути у безпеці. При розміщенні автолюльки на передньому сидінні необхідно переконатися, що автомобіль має вбудовану систему вимкнення подушки безпеки.

Куди можна ставити автолюльку в машині
Місце встановленняОпис
Переднє сидінняМожна встановлювати автолюльку лише у випадку, якщо немає переднього пасажира
Заднє сидінняНайбільш поширене та безпечне місце для встановлення автолюльки
Спинка сидіння заднього рядуЯкщо є можливість, автолюльку можна встановити на спинці сидіння, до якого вона буде пристебнута
Підлога між передніми та задніми сидіннямиМожна встановити автолюльку в середню частину між передніми та задніми сидіннями, якщо це передбачено конструкцією автомобіля

Де має бути встановлене дитяче крісло в машині?

За результатами аналізу отриманих даних з'ясувалося, що найбезпечніше місце у машині для дитячого автокрісла – посередині. Не ліворуч і не праворуч, а саме посередині: Крісло, встановлене посередині, забезпечує безпеку до 86%.

Чи можна встановити дитяче крісло на переднє сидіння Україна?

Причому жодних обмежень щодо перевезення дитини на передньому сидінні, якщо вона сидить у спеціальному дитячому кріслі, законодавчими нормами не передбачено.

Чи можна встановлювати дитяче крісло на переднє сидіння автомобіля?

Правилами дорожнього руху регламентується перевезення дітей, які не досягли повноліття. Так, на передньому сидінні не рекомендується перевозити дітей віком до 12 років, але не забороняється встановлювати дитяче автокрісло. Вибір і відповідальність у разі порожниною лягає на батьків.

Чи можна ставити дитяче крісло центром?

Насправді найбезпечнішим місцем у машині є її геометричний центр. як область рівновіддалена від небезпеки з будь-якої сторони. Відповідно, найбезпечніше ставити дитяче крісло посередині заднього пасажирського сидіння.