Ліпофілінг молочних залоз: сутність процедури та її основні моменти

Ліпофілінг молочних залоз – це метод, який використовується для зміни форми та розміру грудей за допомогою перенесення власного жиру пацієнта. Ця процедура є альтернативою імплантації силіконових протезів і дозволяє досягти природного та гармонійного результату.

Ліпофілінг молочних залоз заснований на використанні техніки ліпосакції, яка дозволяє витягти жир з однієї частини тіла та перенести його в груди. За рахунок цього відбувається збільшення чи корекція обсягу молочних залоз без застосування штучних матеріалів. Пацієнти отримують як бажаний результат, а й додаткову користь від видалення надлишкового жиру з інших областей тіла.

Ліпофілінг молочних залоз є безпечною та ефективною процедурою, яку проводять досвідчені пластичні хірурги. Вона підходить для жінок, які хочуть покращити форму та розмір грудей, зберігаючи природність. Перевагами ліпофілінгу молочних залоз є мінімальна кількість швів, відсутність ризику відторгнення імпланту та відсутність можливості капсули навколо нього.

Що таке ліпофілінг молочних залоз
Ліпофілінг молочних залоз – це хірургічна процедура, коли жир з інших частин тіла пацієнта переноситься в молочні залози. Підходить для відновлення об'єму грудей після мастектомії або збільшення розміру грудей.
Метод ліпофілінгу застосовується для надання природного об'єму грудей без застосування імплантанту. Жир надлишком кожного пацієнта може бути використаний у процесі ліпофілінгу, що дає змогу досягти результату максимально натурального вигляду.
Ліпофілінг молочних залоз виконується за допомогою малоінвазивної хірургічної техніки. Жир видаляється з обраної області пацієнта (наприклад, живота або стегон) за допомогою ліпосакції, а потім готується та впроваджується у молочні залози. Це дозволяє досягти бажаного об'єму та форми грудей.
Ліпофілінг молочних залоз має низку переваг перед іншими методами збільшення грудей. Він мінімально інвазивний, менше ризиків та ускладнень, на тривалий термін зберігає свій розмір та форму. Крім того, натуральний жир пацієнта покращує текстуру та відчуття грудей.
Ліпофілінг молочних залоз – це індивідуальна процедура, і результати можуть відрізнятися залежно від особливостей кожного пацієнта. Попередня консультація з кваліфікованим хірургом допоможе визначити відповідний обсяг жиру та досягти бажаного результату.

Ліпофілінг молочних залоз – це збільшення грудей за допомогою власного жиру. Такий метод є ідеальним рішенням для жінок, які бажають збільшити молочні залози, але не готові до кардинальних заходів – встановлення імплантів.

Чим небезпечний ліпофілінг молочної залози?

гіпертрофічні та келоїдні рубці; кісти та ущільнення, викликані інфекціями або нерівномірним розподілом жирової клітковини в капсулі молочної залози; асиметрія грудей; швидке розсмоктування імплантованого матеріалу.

Як робиться ліпофілінг грудей?

Операція ліпофілінгу проводиться одночасно з ліпосакцією, під час якої відбувається забір жиру із проблемних зон та введення його в молочні залози з метою їх збільшення. Видаляючи надмірну жирову тканину в тих місцях, у яких вона турбує пацієнта, хірург привносить її туди, де існує її нестача — у груди.

Скільки жиру потрібно для ліпофілінгу грудей?

Залежно від початкової величини грудей, для природного збільшення грудей знадобиться від 150 до 300 мл жиру на одну груди.

Що краще ліпофілінг чи імплант?

Імпланти або ліпофілінг: що вибрати Якщо ви хочете збільшити груди на 2-3 розміри, то найкращим рішенням є збільшення грудей силіконовими імплантами. Якщо ж ви хочете збільшити сідниці та зменшити відкладення зайвого жиру, то краще це зробити за допомогою вазер ліпосакції та ліпофілінгу сідниць.