Листове підживлення аміачною селітрою

Напровесні достатньо внести в кожен м² ґрунту по 30 г аміачної селітри. Після цвітіння в ґрунт уносять добрива, що сприяють підвищенню листової маси, наприклад, розчин 40 г селітри, 60 г сечовини, 60 г сульфату калію і 400 г суперфосфату в 10 л води.

Що підживити аміачною селітрою?

Характеристика селітри аміачної Доцільно застосовувати весною для підживлення озимих, ярих зернових, овочевих культур локально та поверхнево. Не рекомендується застосовувати восени, так як в добриві міститься 50% нітратної форми азоту, що вимивається з ґрунту промивними водами за рахунок опадів.

Як розвести аміачну селітру в домашніх умовах?

При вирощуванні, підгодівлю виконують в рідкому вигляді, поєднуючи її з поливом. При цьому 25 грам речовини розчиняють в 10 літрах води. Добрива вносять ранньою весною. Для досягнення максимальної ефективності, підгодівлю аміачною селітрою поєднують з внесенням органіки. Кеш

Як підживити огірки аміачною селітрою?

Для першого підживлення огірків у 10 л води розчиняємо 20 г аміачної селітри, 10 г сірчанокислого калію та 10 г суперфосфату. Розчин використовуємо для 0,5 л на одну рослину. Підживлення проводимо кореневе. Замість мінеральних добрив можна використовувати органічні.

Аміачна селітра підживлення по листу – Taya.com.ua
Як користуватися селітрою на городі? При посадці коренеплодів або розсади овочів …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *