На якому руці носять заміжні?

Носіння кілець Традиційно обручку носять на безіменному пальці (тому в багатьох європейських мовах він називається «кільцевим» (або «перснево») пальцем). У православних християн прийнято під час шлюбу носити обручку на безіменному пальці правої руки.

безіменному пальці Як чоловіки, так і жінки носять весільне кільце на безіменному пальці в більшості країн.

З давніх-давен було прийнято носити аксесуар на безіменному пальці. Раніше вважалося, що ліва рука та серце з'єднуються так званою веною кохання. Пізніше її почали називати нервом. Саме тому у Середземномор'ї виникла традиція носити обручку на безіменному пальці лівої руки.

Американці, французи, бразильці, італійці та жителі інших країн, де багато католиків та протестантів, звикли носити «Обручки» зліва. Представники католицької церкви пояснюють цю традицію просто. ліва рука ближче до "любовного центру" – серцю, а від безіменного пальця до нього проходить "вена кохання".