Настій із зеленої цибулі на городі

Як використовувати лушпиння Його дуже легко приготувати: одну літрову банку подрібненого лушпиння цибулі потрібно залити 8 л води, довести до кипіння, накрити кришкою і настояти протягом доби. Цей концентрат розводять у співвідношенні 1:5, тобто 1 л концентрату змішують з 5 л води і поливають рослини під корінь.

Як приготувати настій з цибулиння?

Добриво з лушпиння цибулі для томатів та огірків У відро потрібно насипати 30 г лушпиння цибулі і залити 5 літрами теплої кип'яченої води, ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 5 днів, прибравши у темне місце. Коли настій буде готовий, його необхідно процідити. Кеш

Що можна підживити настоєм з Цибулинням?

Люблять цибульний настій і вуличні рослини. Особливо ті, що постраждали після весняних зворотних нічних заморозків. Полийте крокуси, мускарі, нарциси, гіацинти, тюльпани, рябчик імператорський, морозник відваром цибулиння (жменя на 4 л води), і квіточки піднімуться, відновляться, а потім рясно зацвітуть.

Що робити з Цибулинням?

Цибулиння як мульча Лушпинням цибулі можна покрити на зиму город або посипати землю між грядками озимих культур. Для мульчування використовують як сире лушпиння, так і залишки після приготування відварів. Такий матеріал наповнить землю корисними речовинами і поліпшить врожайність рослин навесні. Кеш