Норма HBsAg: Яка має бути концентрація в крові?

HBsAg (Антиген поверхні вірусу гепатиту В) є основним показником наявності або відсутності інфекції гепатитом В. Норма HBsAg може змінюватись в залежності від віку та стану здоров'я людини.

Наявність HBsAg може свідчити про наявність вірусу гепатиту В в організмі та можливість розвитку хронічної форми захворювання. Однак у деяких людей антиген може бути виявлений в організмі протягом певного часу після перенесеного захворювання, що не обов'язково вказує на його активність.

За загальноприйнятими медичними стандартами, негативний результат аналізу HBsAg означає відсутність вірусу та хороший імунний захист від гепатиту В. Однак у разі підозри на можливе зараження, необхідно проконсультуватися з фахівцем та дотримуватися його рекомендацій щодо проведення додаткових досліджень.

HBsAgНорма
ПозитивнийХвороба Hepatitis B
НегативнийВідсутність хвороби Hepatitis B

Референтні значення (норма): од. сумнівний: 0.9 – 1.1 опт. од. позитивний: ≥1.1 опт.

Скільки має бути антитіл від гепатиту Б?

Anti-HBs нижче 10 мМЕ/л – показана вакцинація проти гепатит А В; Anti-HBs 10-100 мМЕ/л – вакцинацію слід відкласти на 1 рік; Anti-HBs більше 100 мМЕ/л – вакцинація не показана, рекомендовано повторне обстеження через 5 років.

Яка норма гепатиту Б у крові?

Референсні значення: 0 – 0.05 МО/мл. Тест на HВsAg у крові може призначатися як окремо, і у поєднанні коїться з іншими аналізами на гепатит У. Їх результати зазвичай оцінюються разом.

Який має бути аналіз на гепатит Б?

Вірус гепатиту B (HBV), HBeAg, сумарні антитіла. Менш чи одно 1,0 — позитивний результат; більше 1,0 – негативний результат. Збережена копія

Скільки має бути Anti HBs?

Одиниці виміру в лабораторії ІНВІТРО: мМЕ/мл. Референсні значення: < 10 мМЕ/мл: відсутність імунної відповіді; > 10 мМЕ/мл: наявність імунної відповіді.