Пізні ярі бур’яни

Ярі пізні бур'яни (післяжнивні) – рослини короткого дня, насіння яких проростає при стійкому прогріванні ґрунту і масові сходи з'являються при температурі +10-14°С.

Яка шкода від бур’янів?

Бур'яни небезпечні тим, що забирають у культурних рослин всю наявну в землі вологу, поживні речовини й світло. Також є домівкою для шкідників. Вони змінюють мікроклімат і підвищують вологість, яка сприяє розвитку грибкових хвороб.

Що таке бур’яни паразити?

Бур'яни-паразити (незелені рослини), що нездатні до самостійного синтезу органічних речовин, оскільки не мають хлорофілу. Вони не мають коренів, а використовують поживні речовини рослин-живителів. Бур'яни-паразити за місцем паразитування на рослинах поділяють на стеблові (повитиця) й кореневі (вовчки).

Як класифікують бур’яни?

Бур'яни діляться на: паразитні, напівпаразитні, непаразитні. Паразитні види рослин втратили в процесі еволюції здатність до фотосинтезу і, прикріплюючись до рослини-господаря присосками, харчуються за його рахунок.

Бур’ян — Вікіпедія
Ярі пізні бур’яни — рослини короткого дня. Їхнє насіння проростає за підвищеної температури (6-8°С і вищій), а сходи з’являються в кінці весни — на початку літа.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *