Покрокова інструкція: як правильно користуватися терміналом оплати карткою

Сучасні технології дозволяють нам робити покупки та робити оплату різними способами. Один із найпоширеніших і найзручніших способів оплати – це використання терміналу платіжної системи. Такий термінал дозволяє провести платіж із використанням банківської картки, що значно економить час та знижує ризики.

Однак багато людей можуть відчувати труднощі при взаємодії з таким терміналом, особливо якщо вони вперше стикаються з цією оплатою. Для того, щоб допомогти тобі розібратися, ми підготували покрокову інструкцію щодо використання терміналу оплати карткою.

Першим кроком у використанні терміналу є вибір товару чи послуги для оплати. Після того як ти зробив свій вибір, підходь до каси та вислови свої побажання продавцю чи касиру. Потім касир запропонує використовувати термінал оплати карткою.

Як користуватися терміналом оплати карткою покрокова інструкція
КрокОпис
Крок 1Вставте картку в термінал із чіпом або магнітною смугою
Крок 2Дочекайтеся появи меню на терміналі
Крок 3Виберіть мову, якщо на терміналі запропоновано вибір
Крок 4Введіть суму покупки на клавіатурі терміналу
Крок 5Підтвердіть суму покупки
Крок 6Дочекайтесь обробки платежу
Крок 7У разі потреби введіть ПІН-код і натисніть "ОК"
Крок 8Зачекайте, доки термінал надрукує чек
Крок 9Отримайте картку та чек, переконайтесь у правильності платежу
Крок 10Заберіть товар чи послугу та продовжіть свої справи

Як сплатити комуналку через Ощад 24 інструкція?

Для того щоб сплатити комуналку в Ощад 24/7 через комп'ютер, виберіть пункт "Платежі та перекази" і далі підпункт "Комунальні платежі". Вибравши область, де ви проживаєте, вам потрібно буде вибрати вид комунальної послуги, заборгованість за якою ви хочете погасити.

Як переказати гроші з картки на картку в Ощадбанку?

Процедура дуже проста і складається з кількох кроків:

1. У меню послуг на сайті Easypay.ua виберіть «Поповнення карти».
  2. Знайдіть у новому вікні та натисніть кнопку «Ощадбанк переказ з карти на карту».
  3. У новому вікні заповніть три інтерактивні блоки: …
  4. Натисніть кнопку "Перекласти» та підтвердіть операцію.

Як можна зайти в Ощад 24 без смс?

Як зайти в Ощад 24 без смс? Завантажте або відкрийте новий мобільний додаток Ощад24/7. Якщо під час введення телефонного номера для входу/реєстрації ви не отримуєте SMS, то переходьте на сайт банку в розділ «Зворотній зв'язок», вибирайте «Веб-дзвінок» та «Продовжити без авторизації».

Як переглянути історію платежів в Ощад 24?

У меню «Історія операцій» закладка «Мої перекази» відображаються перекази, що були здійснені Вами в системі «Ощад 24/7», та операції з використанням Ваших карткових та поточних рахунків. Кеш