Причини появи тріщин на екошкірі та як їх запобігти

Еко шкіра – це штучний матеріал, який створюється з використанням різних полімерів та синтетичних волокон. Вона користується популярністю завдяки своїй доступності, але часто тріскається та виглядає неестетично. Чому це відбувається?

Однією з причин тріщин на екошкірі може бути низька якість матеріалу. Дешева екошкіра може мати недостатню міцність і не витримувати навантаження. В результаті поверхня починає розтріскуватися та облазити.

Іншою можливою причиною тріщин на екошкірі може бути неправильний догляд за нею. Якщо матеріал не регулярно зволожується і не набуває необхідної еластичності, то з часом він може почати руйнуватися. Крім того, неякісні засоби для догляду можуть пошкодити поверхню екошкіри та викликати тріщини.

Також одним із основних факторів тріщин на екошкірі може бути неправильне використання. Якщо сидіти або лежати на еко шкіряній поверхні занадто довго або занадто часто, матеріал може піддаватися підвищеному навантаженню і почати тріскатися. При використанні еко шкіри на меблі рекомендується використовувати додаткові подушки або покриття, щоб розподілити навантаження рівномірно.

ПричинаПояснення
Неякісний матеріалЧерез використання низькоякісних сировинних матеріалів еко шкіра може мати недостатню міцність і схильність до тріскання.
Неправильний доглядНекоректне використання засобів для чищення та догляду за виробами з екошкіри може пошкодити матеріал, що призведе до тріскання.
Високе навантаженняПри тривалому впливі великих навантажень на вироби з екошкіри, матеріал може почати тріскатися та обламуватися.
Вплив шкідливих факторівЕкспозиція сильного сонячного випромінювання, морозу, хімічних речовин та інших шкідливих факторів може призвести до пошкодження екошкіри та появи тріщин.

Чого боїться екошкіра?

Екошкіра «боїться» двох речей: колючих і ріжучих предметів, які залишають проколи, подряпини, порізи, і сильних забруднень, що в'їлися..

Як довго гасає еко шкіра?

Екошкіра зношується швидко, а шкіра носиться десятиліттями.. Повторюся, якщо купити сумку або плащ бренду, у якого високі вимоги до якості речей, такий плащ, сумка, туфлі прослужать довго за умови дбайливого догляду, втім цього ж вимагає і натуральна шкіра.

Як визначити хорошу екошкіру?

По перше, екокожа не пахне (навіть за серйозного нагрівання). А, по-друге, на дотик вона має бути м'якою. Крім того, аналізований матеріал повинен мати фактуру, що явно проглядається, що свідчить про достатній рівень його товщини.

Як продовжити термін служби екошкіри?

Для продовження терміну служби виробів із текстильної шкіри бажано обробляти її водовідштовхуючим засобом. Абразиви та засоби з вмістом хлору не можна використовувати для чищення екошкіри. Після чищення потрібно насухо витерти поверхню матеріалу.