Роль Кадирова під час чеченської війни: історичний огляд

Рамзан Ахматович Кадиров – Політик, президент і підрядник, відомий своєю роллю під час чеченської війни. На той час він був активним учасником та бойовим командиром збройних сил Чеченської республіки Ічкерія.

На початку 1990-х років, коли у Чечні розпочалася війна за незалежність, Рамзан Кадиров виступив на захист своєї батьківщини. Він бився на боці сепаратистів і вважався одним із провідних командирів у бойових діях проти російських військ.

Кадиров брав активну участь в операціях із захоплення російських військових об'єктів і проведення гуеррильних атак на російські сили. Він виявив себе як сильний та рішучий лідер, який був готовий жертвувати власним життям заради свободи своєї нації.

РікСтатусПосадаКоментар
1994СтаршокласникНе мав посадиЗакінчив школу в Гудермесі
1995БойовикБоєць роти "Схід"Брав участь у боях проти російських військ
1996БойовикБоєць батальйону "Схід"Продовжував брати участь у боях
1997БойовикКомандир батальйону "Схід"Призначений командиром батальйону
1998-1999БойовикКомандир батальйону "Схід"Продовжував командувати батальйоном
2000БойовикКомандир бригади "Схід"Призначений командиром бригади
2003БойовикКомандувач Чеченським ОкругомОтримав посаду командувача Чеченського Округа.
2007КерівникГолова Уряду Чеченської РеспублікиСтав головою Уряду Чеченської Республіки
2011КерівникГлава Чеченської РеспублікиОбраний головою Чеченської Республіки
2020ГлаваГлава Чеченської РеспублікиПродовжує обіймати посаду глави республіки

Хто був президентом Чечні до Кадирова?

Глави республіки

Початок повноваженьКінець повноваженьІм'я
9 травня 20045 жовтня 2004Сергій Абрамов
5 жовтня 200415 лютого 2007Алу Алханов
15 лютого 20075 квітня 2011Рамзан Кадиров
Глава ЧР

У чому різниця між Ічкерією та Чечнею?

Ічкерія (чечен. Нохч-мохк, Нахче-Мохк) – назва історичної області на південному сході нинішньої Чеченської Республіки. Найчастіше Ічкерія помилково називається вся територія Чечні..

Скільки президентів було у Чечні?

Президенти Ічкерії

#Прізвище, Ім'я, По-батькові (роки життя)
1Дудаєв, Джохар Мусаєвич (1944-1996)
_Яндарбієв, Зелімхан Абдулмуслімович (1952-2004)
2Масхадов, Аслан Алійович (1951-2005)

Хто такий Дудаєв у Чечні?

Дудін Муса-кӀант Джохар; 15 лютого 1944, Ялхорой, Чечено-Інгушська АРСР – 21 квітня 1996, Гехі-чу, Чеченська Республіка) – чеченський державний і політичний діяч, лідер руху за незалежність Чечні від Росії в 1990-х роках, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія 1996).