Розкольники Пцу: історія, тлумачення, значення

Розкольники Пцу – це група людей, об'єднаних спільною ідеєю та переконанням. Вони відрізняються від інших угруповань активністю у соціальних мережах та участю у масових заходах. Назва "Пцу" є скороченням і говорить про протест та невдоволення.

Розкольники Пцу стали відомі порівняно недавно, проте встигли набрати великої популярності та підтримки у своїй країні. Там зводяться очі як представників влади, і простих громадян. Вони активно висловлюють свою думку з різних соціально-політичних питань та їхню думку враховують.

Головною метою розкольників Пцу є боротьба за свободу та справедливість. Вони опираються системі, яка, на їхню думку, обмежує права пересічних громадян і порушує конституційні права. Розкольники Пцу вважають, що такий стан речей є неприйнятним і вимагають змін.

ПІБ розкольників ПцуДата та місце розколу
1Митрофан Іванов1682 р. село Солоніково
2Аврам Лебедєв1690 р., село Раєве
3Гаврило Молоканов1732 р., село Микільське
4Петро Осипов1769 р., село Досвідчене
5Семен Ликов1798 р., село Гаврилівка

Що означає ПЦУ?

Православна церква там тепер представлена ​​двома повністю місцевими організаціями: Православною церквою України (ПЦУ), яка у 2019 році отримала від Константинопольського патріархату автокефалію, та Українською православною церквою (УПЦ), що пішла від Московського патріархату за рішенням свого Помісного собору минулого року.

Кому підпорядковується Українська православна церква?

Українській Православній Церкві надається незалежність та самостійність у її управлінні. У зв'язку з цим найменування «Український Екзархат» скасовується.Предстоятель Української Православної Церкви обирається Українським єпископатом та благословляється Святішим Патріархом Московським і всієї Русі.

Скільки церков ПЦУ в Україні?

З початку повномасштабної війни та до кінця 2022 року до Православної церкви України перейшло 214 релігійних громад.

Яка церква правильна в Україні?

В УПЦ МП називають ПЦУ «народним лихом», а себе – «єдино правильною Церквою» Про це сказав голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ МП митрополит «Чернівецький та Буковинський» Мелетій. Збережена копія


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *