Щеплення кроликам від міксоматозу та вгбк інструкція

Тепер про вакцинацію від міксоматозу і ВГХК. Якщо застосовувати полівалентну вакцину, то дотримуються схеми: молодняк у 45 днів вагою не менше 500 г перший раз вакцинують, повторюють у 75 днів кролематок і самців вакцинують 2 рази в рік в складку за голкою чи стегно14 жовт. 2019 р.

Як лікувати кроликів від міксоматозу?

Лікування кроликів від міксоматозу народними засобами повинно проходити комплексно з прийомом антибіотиків. Нетрадиційні методи мають на увазі приготування сумішей-пюре з 3 частин кролячого корми (будь-який, звичний для тварини) і 1 частини гарбузової м'якоті з соком ананаса.

Що таке Гемка у кролів?

Вірусна геморагічна хвороба кроликів (некротичний гепатит, геморагічна пневмонія кроликів) – гостра висококонтагіозна хвороба кроликів старше 1,5 міс. віку, яка характеризується явищами геморагічного діатезу у всіх органах, особливо в легенях і печінці.

Що таке геморагічна хвороба у кроликів?

Вірусна геморагічна хвороба кролів (ВГХ) – гостре вірусне захворювання, що характеризується надзвичайно швидким перебігом, тяжким геморагічним синдромом, дистрофічними змінами в усіх органах та високою летальністю (90%).

Щеплення для кроликів від міксоматозу і ВГБК
Кроликів прищеплюють проти двох захворювань: миксоматоза і ВГБК (вірусна геморагічна хвороба кролів) .По приводу вагітних і годуючих потрібно подивитися інструкцію до вакцини: є які …