Що краще для чихуахуа нашийник або шлейка

Не рекомендується носити нашийник дрібним декоративним породам: шийка у них настільки тоненька і тендітна, що отримати травму дуже легко. Більше підходить шлейка і для порід собак з короткою лицьовою частиною голови: бульдогів, пекінесів, чихуа-хуа.

Яка Шлейка для чихуахуа?

Шлейка для чихуахуа має бути не дуже довгою. Головне, щоб повідець надавав тварині можливість вільно пересуватися, але забезпечував достатній натяг. Тоді собака не заплутається у шнурку та не травмується. Також краще зупинитись на моделях без металевих елементів.

Що краще для маленького собаки шлейка чи нашийник?

Нашийник або шлейка для маленьких собак Собаки дрібних і мініатюрних порід, як правило, дуже тендітні. Стандартні нашийники можуть передавити їм трахею чи пошкодити шию. Для маленького собаки найкраще використовувати плечову шлейку, яка не тисне на шию чи горло.

Що краще купити нашийник чи шлейка?

Що краще вибрати Найкращим варіантом для собаки буде анатомічний шлей. Фахівець каже, що нашийники мають більший негативний вплив на органи, розташовані в шийній ділянці: нерви, судини (у тому числі яремна вена та сонна артерія), трахею, щитовидну залозу і навіть хребці.

Sobaky.Info
Як вибрати шлейку для собаки. Поради власникам – Sobaky.Info

Що краще для чихуахуа нашийник або шлейка

Коментарі відсутні, залиште перший!

Будьте в курсі акцій, новинок та знижок на товари для свого вихованця

Різкі запахи не просто не подобаються собакам, але ще й шкодять їхньому здоров'ю. Деякі неприємні аромати використовують для відлякування від небажаних місць. Про те, які запахи не люблять собаки, і піде нар.

Причини важкого і частого дихання у собак можуть бути різними – від природних до небезпечних. У ✅ Блозі зоомагазину Zootovary.com ми розповімо про те, коли не потрібно турбуватися, а коли вимагатимете.

Небезпечні рослини для собак – борщівник та кропива у нас широко поширені. Чим вони небезпечні та що робити після контакту з рослинами, читайте у статті ✅ Блога зоомагазину Zootovary.com.

Про те, яку траву їдять кішки, і яка з них найкорисніша, ми розповімо в ✅ Блозі зоомагазину Zootovary.com

• 0 800 30 99 39 безкоштовно з міських та мобільних номерів
  • (044) 332 20 23 безкоштовно по Києву з міських номерів

Нашийник або шлейка

Отже, нашийник – такий звичний всім собачників атрибут. Надів, причепив повідець – і готово!

▫Так, його легко знімати та надягати!
▫Так, його можна не знімати у принципі!
▫Так, до нього можна причепити адресник із номером телефону!
▫Так, він полегшує контроль за великими/сильними собаками. Адже якщо пес почне занадто сильно смикатися, то швидко відчує стиснення на шиї і буде змушений заспокоїтись.

Але чи знаєте ви, що нашийник має ряд недоліків:

• він не підходить для собак, які мають деякі проблеми зі здоров'ям (травми шиї, хребта та ін.)
  • це невдалий вибір для собак-аматорів потягнути свого господаря за повідець під час прогулянки. Причина – надмірний тиск на область шиї, де знаходяться трахея, лімфовузли, стравохід. Заробити задуху або травму при цьому – дрібниця.
  • для мініатюрних собак – чихуахуа, йоркширський тер'єр, китайська чубата і т. д. – нашийник взагалі не найкращий варіант.

Шлейка є аксесуаром зі шкіряних або тканинних ременів, що охоплюють груди і частину спини собаки.

❗

Її головна перевага в тому, що точка кріплення повідця припадає не на шию, а на загривок або круп, завдяки чому собаці стає вільніше дихати і легше рухатися.

▫Тягнути за шлейку зручніше та безпечніше, ніж за нашийник;
▫навантаження рівномірно розподіляється по двох широких ременях, завдяки чому собака почувається комфортніше;
▫вихованцю важче вислизнути з шлейки, ніж з нашийника;
при носінні шлейки у собаки менше шансів заплутатися у повідку.

Але й мінуси ніхто не скасовував:

• шлейку довше одягати на собаку і знімати, не всім хвостатикам це
    подобається;
  • господареві важче контролювати вихованця, одягненого в шлейку. Якщо собака не видресована і не знає команд, любить стрибати на людей, то доведеться докласти більше зусиль під час прогулянки;
  • немає можливості повісити бирку із даними господаря.

Що вибрати для собаки: шлейку або нашийник власник повинен вирішити з урахуванням породи та вдачі свого вихованця, індивідуальних особливостей та уподобань.

Також необхідно, щоб аксесуар був зручним, зробленим із міцних матеріалів та легким у користуванні.