Що можна обприскувати Цирконом: корисні поради

Циркон є одним із найбільш популярних рослинних фунгіцидів, який застосовується для боротьби з різними грибковими інфекціями. Він має високу ефективність і широкий спектр дії, тому може бути використаний для обробки різних культурних рослин.

По-перше, циркон може бути використаний для захисту фруктових дерев від грибкових захворювань. Він ефективний проти багатьох патогенних грибів, таких як антракноз, чорна плямистість та борошниста роса, які часто вражають яблуні, груші, вишні та інші плодові дерева.

Крім того, Циркон ефективно бореться з грибковими хворобами овочевих культур, включаючи томати, огірки, картопля та перець. Він допомагає запобігти таким захворюванням, як фітофтороз, сіра гниль і іржа, що сприяє поліпшенню врожаю та його якості.

Нарешті Циркон може застосовуватися і для обробки квіткових культур. Він захищає троянди, лілії, гладіолуси та інші квіти від грибкових інфекцій, таких як борошниста роса, іржа та чорна ніжка. Це сприяє збереженню їхньої краси та продовження терміну їх цвітіння.

Таким чином Циркон є ефективним фунгіцидом, який може бути використаний для захисту різних видів рослин від грибкових захворювань. Його широкий спектр дії та висока ефективність роблять його незамінним інструментом для садівників та городників, які прагнуть забезпечити здоров'я та врожайність своїх культурних рослин.

Що можна обприскувати Цирконом
Об'єктОпис
РослиниПідвищення імунітету, стимулювання росту та розвитку, захист від хвороб
Фрукти та овочіПоліпшення якості та врожайності, збільшення терміну зберігання
ГазониУкрпосіння бур'янів, запобігання сушінню та погіршенню якості газону
Ландшафтні рослиниЗапобігання ушкодженню коренів, зміцненню слабких рослин
КвітиЗбільшення цвітіння, продовження життя зрізаних квітів

Які рослини можна обприскувати цирконом?

Його використовують для обробки яблунь, аґрусу, бузку, сакури, кісточкових культур. Імуномодулятор прискорює процес розвитку кореня, в 2 рази підвищує приживання при посадці у відкритий ґрунт. Може використовуватись для обробки всіх видів троянд. Замочування живців у Цирконі проводять при температурі +22-24 градуси.

Коли обробляти циркону?

Обробка препаратом проводиться перед посівом або перед посадкою. Насіння овочевих культур замочують у розчині Циркону за кімнатної температури. Збережена копія

Навіщо потрібен препарат Циркон?

Препарат «Циркон» – це негормональний регулятор зростання. Виконує ті ж функції, що і «Епін», але перерозподіл поживних речовин у рослині здійснює саме у висхідному потоці, оскільки найкраще поглинається кореневою системою. Тому його найправильніше використовувати для кореневих підживлень.

Як часто можна обприскувати цирконом?

Підживлення та добриво Також потрібно застосовувати «Циркон» або «Епін» (обприскування по кроні) 1-2 рази з інтервалом 1-2 тижні.