Що можна приготувати з сосисок та тіста

Як приготувати сосиски в тісті?

Яйця збити міксером з сіллю і цукром до густої піни і додати в суміш. Додати масло і всипати решту борошна в суміш. Місити тісто поки воно не перестане липнути до рук. Готове тісто покласти в змащену олією миску, закрити плівкою і поставити в тепле місце на 40 хвилин.

Як приготувати сосиски?

Сосиски потрібно варити в підсоленій киплячій воді, на повільному вогні. Ніколи не заливайте сосиски холодною водою. Якщо у вас заморожені сосиски – варити 5-12 хвилин. Якщо охолоджені сосиски – варити 3-5 хвилин.

Як смачно Пожарити сосиски?

Сковороду разогрейте на среднем огне, налейте в неё растительное масло. Выложите подготовленные сосиски. Обжаривайте до румяной корочки со всех сторон. Как выбрать сковороду и масло для жарки читайте в статье в конце рецепта.

Сосиски в тесті – 20 швидких та смачних рецептів
Приготування: Збий кефір з яйцем, сіллю та цукром до однорідності. Додай просіяне борошно з содою, олію, і вимішай тісто.