Що не можна робити по дому в Хрещення: заборони та традиції

Хрещення – значуще релігійне свято, під час якого важливо дотримуватись певних правил і традицій. Цього дня влаштування будинку та побутові дії мають особливе значення, адже неправильні вчинки можуть викликати нещастя та напасти на будинок. Тому, щоб не порушити канони та не залучити негативну енергетику, необхідно враховувати низку заборон.

Одним із найважливіших правил Хрещення є заборона на прибирання будинку та поливання рослин. У цей день вважається, що такі дії можуть залучити горе та нещастя до будинку, а також відштовхнути благополуччя та щастя. Тому краще відкласти прибирання до наступного дня і не поливати рослини, щоб не порушити енергетичну гармонію в будинку.

Також під час Водохреща забороняється замінювати лампочки та здійснювати будь-які роботи, пов'язані з електрикою. Віриться, що проводити роботи з електрикою цього дня означає порушити закони енергетичної безпеки та залучити нещастя до свого дому. Тому варто відкласти всі роботи, пов'язані з електрикою, на спокійніший день.

Також важливо пам'ятати, що під час Хрещення не рекомендується шити і шарудити. Вважається, що ці заняття можуть залучити лихо та нещастя до будинку, тому найкраще відкласти шиття та інші подібні дії до наступного дня. А під час Водохреща варто приділити час молитвам та спогадам про предків, щоб залучити благополуччя та світло до дому.

Що не можна робити по дому в Хрещення
ДіяПричина
Пральню пратиЩоб не змивалася благодать
Прибирання робитиЩоб будинкові могли відпочити
Валіза збиратиЩоб не поїхали добрі гості
ШитиЩоб не утворилася дірка у сімейному щастя
РемонтуватиЩоб не зламалися важливі речі

Що не можна робити на Хрещення Господнє 2023 року Не можна займатися фізичною працею та справами по дому, зокрема шити, вишивати, в'язати.19 січ. 2023 р.

Що не можна робити вдома на Водохрещі?

Не можна плакати, лити сльози — на жаль. Не можна згадувати нечисту силу і чортихатися можна, можливо залучити нечисть до свого будинок. Не можна прати речі, забруднити і топтати чистий сніг, кидати у воду брудні предмети та здійснювати інші дії, які забруднюють та осквернюють воду – до хвороби.

Чи можна займатися домашніми справами у Водохрещі?

Як і в інші церковні свята, на Хрещення не можна сваритися, лаятися, пліткувати та лихословити. В це свято не можна займатися прибиранням та домашніми справами. Особлива заборона діє на прання.

Чи можна робити прибирання будинку на Водохреща?

Змиваючи гріхи, не можна робити нові. Господині до свята роблять ретельне прибирання свого будинку, Вважається, що у святий день Хрещення не можна прибирати, не можна прати, адже вода в ці дні священна, не варто витрачати її на мирські справи. Планувати якусь роботу цього дня також не прийнято.

Яку роботу не можна робити на Водохрещі?

Цей день потрібно провести без сварок і сліз. Не можна прати, у такий спосіб вода осквернюється. Заборонено робити будь-яку роботу, у тому числі прибирати, в'язати, шити. Також не можна навіть виносити сміття – свято, спрямоване на очищення від гріхів. Збережена копія